Buradasınız

BEYCE DERİ SANAYİ VE TİCARET

BEYCE DERİ SANAYİ VE TİCARET

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 298177
İlan Tarihi: Sa, 08/07/2018 - 00:49
Puan Verin: 
Henüz Oy Verilmemiş
Firma sektör: 
TEKSTİL SANAYİ
Alt Sektör: 
DERİ
Şehir / Bölge: 
İSTANBUL
İlçe: 
ZEYTİNBURNU
Adres: 
GÖKALP MAH ZEYTİNBURNU ZEYTİNBURNU İSTANBUL 
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
0212 4159575
Faks No: 
0212 4559293
E-Mail: 
tembozbey@superonline.com

BEYCE DERİ SAN VE TİC LTD Ş İSTANBUL ZEYTİNBURNU En iyi TEKSTİL SANAYİ Firmaları Listesi içinde Yıllardır sizlere hizmet vermektedir. İSTANBUL ZEYTİNBURNU DERİ Firmaları FiBiBA.com 'da ...BEYCE DERİ SAN VE TİC LTD Ş - GÖKALP MAH ZEYTİNBURNU ZEYTİNBURNU İSTANBUL  - 0212 4159575

Yeni Yorum Ekle

Yorumlar

5
Oy Durumu: 5 (1 vote)
Merhabalar,model hanenizde ki Lectra ve Zünd sistemin özel servisini vermekteyim. Saygılarımla, Sevgin Öztürk Tel. 05353052408 Mail. ozturksevgin63@gmail.com
Mükemmel

BEYCE DERİ SANAYİ VE TİCARET Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 1 gün 5 saat önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.