Buradasınız

Doğan Moda Tekstil Diş Tic Ltd Ş

Doğan Moda Tekstil Diş Tic Ltd Ş

Telefonu - Yorumları - Adres - İletişim Bilgileri

- Advertisement -

İlan No: 43817
İlan Tarihi: Per, 07/26/2018 - 14:44
Puan Verin: 
Oy Durumu: 5 (1 vote)
Firma sektör: 
Tekstil Sanayi
Şehir / Bölge: 
İstanbul
İlçe: 
Güngören
Adres: 
Ahmet Nafiz Gürman Mah Kinalitepe Sok No 71/A Merter
- Reklamlar -
Sabit Telefon: 
2125551022
Faks No: 
6531118
Web sitesi: 
www.otanna.com

#İstanbul #Tekstil | Doğan Moda Tekstil Diş Tic Ltd Ş Olarak İstanbul Güngören İlinde Hizmet Verdiğimiz Sektörde En İyi Tekstil Sanayi Tekstil Firmaları Listesinde Yer Alarak Sektörümüz Olan Tekstil En İyi Firmaları Arasında Sizlere Hizmet Vermek İçin Yıllardır Çok Çalışıyoruz. İstanbul Güngören En İyi Tekstil Sanayi Tekstil Firmaları Listesi Sizlere Hizmet Vermek İçin Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz. 2125551022

Yeni Yorum Ekle

Yorumlar

5
Oy Durumu: 5 (1 vote)
Merhabalar,model hanenizde ki Lectra,İnvestronica,P-2000,Partner, Alys plotter sistemin özel servisini vermekteyim. Saygılarımla, Sevgin Öztürk Tel. 05353052408 Mail. ozturksevgin63@gmail.com
Mükemmel

Doğan Moda Tekstil Diş Tic Ltd Ş Yorumları

.

Kayıtlı Veri Sayısı: 558104
Son Firma Rehbere 1 gün 5 saat önce eklendi
Yasal Uyarı / Bildiri !
  • Fibiba.com ( Firmalar Bilgi Bankası ) bir Türkiye Firma Rehberi / Türkiye İşletme Rehberi sitesidir.
  • Fibiba.com ' da yayınlanan bilgiler Ticaret Sicil Gazetesinde yayınlanan kamuya açık işletme kuruluş ve faaliyet bilgileri, işletmenin kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet sitesi, Ticaret Odası, Mesleki Odalar, Mesleki Birlikler, işletmenin kendisi tarafından sağlanan bilgilerden derlenerek oluşmaktadır.
  • Fibiba.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan işletmeler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.
  • Fibiba.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.
  • Fibiba.com sitesi içerisinde yayınlanan işletmelerin iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi/belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.
  • Fibiba.com yayınlan bilgilerin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanılırlığını değerlendirmek yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Fibiba.com üzerinden yayınlanan işletme ve ziyaretçi arasında herhangi bir ödeme/tahsilat/satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.
  • Fibiba.com 'da yayınlan işletmelerin ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri/teknikleri Fibiba ' yı hiç bir surette bağlamamakta/ilgilendirmemektedir.